Probioemy na facebooku
Fanpage Probio emy
Probio emy do szamba e7

Algi Mikroorganiczne™ (karton 15szt x 25g)

Postaw na algi mikroorganiczne i odejmij sobie lat, cofnij zegar biologiczny i poczuj się cudownie w swojej skórze. Dostępny tu produkt daje możliwość wykorzystania go jako maseczki, odżywki na włosy, peelingu do ciała i okładu na redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu. Algi mikroorganiczne to szerokie w zastosowaniu rozwiązanie, przeznaczone dla każdego rodzaju skóry. Pozbądź się trądziku młodzieńczego, wyreguluj pH, wyeliminuj zmarszczki i cellulit. Poprzez działanie antyutleniające, pilingujące i matujące, jest idealnym kosmetykiem dla każdego, kto pragnie na nowo poczuć się w swojej skórze pięknie, cudownie i świeżo.

 

Sposób użycia:

 

  • Maseczka - w jogurcie lub w wodzie rozdrabniamy 1 łyżeczkę proszku. Otrzymaną papkę nakładamy na twarz. Po 15 minutach spłukujemy letnią wodą.
  • Odżywka - wykorzystując dowolną odżywkę, dodajemy do niej proszek i nakładamy na włosy. Spłukujemy po wyznaczonym na odżywce czasie.
  • Okłady redukujące cellulit - mieszamy jedną, czubatą łyżkę z wodą i czekamy, aż nabierze ona konsystencję papki. Nakładamy na dane miejsca, dodatkowo owijając się folią i ręcznikiem, poddając miejsce działaniu ciepła. Zmyć po 20 minutach letnią wodą.
  • Peeling - do żelu lub mydła w płynie dodać proszek i masować okrężnymi ruchami. Spłukać letnią wodą.