Probioemy na facebooku
Fanpage Probio emy
Probio emy do szamba 27

Algi Mikroorganiczne™

Algi to naturalny produkt, będący źródłem witamin i minerałów. Ich stosowanie pozwala złagodzić stany zapalne, wygładzić powierzchnię naskórka, jak również i poprawić koloryt skóry. Wybierając nasz produkt, zyskują Państwo rozwiązanie, dzięki któremu można zyskać maseczkę do oczyszczenia skóry, odżywkę wzmacniającą i regenerującą włosy, okład redukujący cellulit i peeling usuwający martwy naskórek. Algi mikroorganiczne to produkt mający więc bardzo szerokie zastosowanie, począwszy od usuwania trądziku młodzieńczego, przez redukcję tkanki tłuszczowej, po regenerację skóry. Jeśli chcesz cofnąć swój zegar biologiczny, pragniesz na nowo olśnić blaskiem, to algi są wyborem najlepszym z możliwych. Działanie antyutleniające, matujące i pilingujące. Wszystko, co dobre dla Twojej skóry znajduje się w algach mikroorganicznych.

 

Sposób użycia:

 

  • Maseczka - w jogurcie lub w wodzie rozdrabniamy 1 łyżeczkę proszku. Otrzymaną papkę nakładamy na twarz. Po 15 minutach spłukujemy letnią wodą.
  • Odżywka - wykorzystując dowolną odżywkę, dodajemy do niej proszek i nakładamy na włosy. Spłukujemy po wyznaczonym na odżywce czasie.
  • Okłady redukujące cellulit - mieszamy jedną, czubatą łyżkę z wodą i czekamy, aż nabierze ona konsystencję papki. Nakładamy na dane miejsca, dodatkowo owijając się folią i ręcznikiem, poddając miejsce działaniu ciepła. Zmyć po 20 minutach letnią wodą.
  • Peeling - do żelu lub mydła w płynie dodać proszek i masować okrężnymi ruchami. Spłukać letnią wodą.