Probioemy na facebooku
Fanpage Probio emy
Probio emy do szamba 3b

ApiBioFarma™

Powstała w procesie fermentacji kompozycja mikroorganizmów, pozwoliła stworzyć produkt, jakim jest ApiBioFarma, w której główną rolę odgrywają pożyteczne mikroorganizmy, melasa z trzciny cukrowej i dziewięć odpowiednio wyselekcjonowanych ziół, w tym bylica boże drzewko, mięta pieprzowa, orzech włoski, pokrzywa zwyczajna, szałwia lekarska, czarnuszka siewna, a także biedrzeniec anyż, rozmaryn lekarski i melisa lekarska. Połączenie ze sobą wszystkich tych specyfików, dało probiotyk idealny, wielokrotnie nagradzany, w pełni bezpieczny zarówno dla zwierząt, ludzi, jak i roślin. Jeśli zainwestować w probiotyk dla pszczół, ten z całą pewnością może okazać się w 100% produktem idealnym.

 

Naturalna ApiBioFarma to przede wszystkim zero konserwantów, modyfikowanych genetycznie szczepów mikroorganizmów, barwników. To produkt doskonały dla zwierząt, pozwalający na stabilizację rozwoju rodzin osłabionych, jak również i pozwalający powstrzymać fermentację syropu, co w konsekwencji daje możliwość dłuższego wykorzystywania pokarmu przez pszczoły.

 

Jak stosować? Jeśli chodzi o higienę ula i ramek, wykorzystujemy roztwór z wodą w proporcji 100-250ml/5litrów wody bez chloru. Opryskujemy gniazdko wraz z pszczołami, a jeśli one chorują, również i zewnętrzne powierzchnie ula i otoczenie. Jeśli chcemy zastosować produkt, jako dodatek do wody do pojenia, wówczas jeden litr roztworu wlewamy do 150litrów wody. Jako dodatek do syropu- 50ml na rodzinę na zimę i w okresie wiosennym.