Probioemy na facebooku
Fanpage Probio emy
Probio emy do szamba c2

ProBio Cleaner™

Probio Cleaner to naturalny preparat do mycia i czyszczenia. Idealnie usuwa zabrudzenia, ogranicza nieprzyjemne zapachy i biodezynfekuje oraz biologizuje miejsca aplikacji. Sprawdza się w redukcji alergenów i przy pleśni. Zapewnia pomieszczeniom miłą, naturalną woń. Produkt ten możemy stosować w każdej niemal przestrzeni, począwszy od czyszczenia domowych pomieszczeń, przez gruntowne porządki w hotelach, w szkołach, w obiektach sportowo-rekreacyjnych i w miejscach publicznych.

 

Może być stosowany w formie koncentratu, jak również i w formie rozcieńczonej z niechlorowaną wodą. Gdzie może być stosowany? Przy czyszczeniu i regeneracji powierzchni ceramicznych, przy myciu podłóg, parkietów, posadzek i paneli.(2-5% roztwór bądź 20% w przypadku bardzo brudnych miejsc), przy myciu sanitariatów i kuchni (5-10% roztwór), szkła, luster i mebli(50% roztwór), a także do czyszczenia wykładzin i tapicerek(50%roztwór) i płukania tkanin(100% roztwór).

 

Jeśli chcesz postawić na środek czystości do mycia, czyszczenia i regeneracji, z całą pewnością Probio Clenaer będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.