Probioemy na facebooku
Fanpage Probio emy

Probio emy do czyszczenia szamba i oczyszczalni przydomowych

Preparaty zawierające probiotyczne kompozycje mikroorganizmów pomagają w czyszczeniu szamb oraz przydomowych oczyszczalni. Często zapomina się o tym, że powinny być one dezynfekowane przynajmniej raz w roku. Jedynie w ten sposób można zapobiec nadmiernemu gromadzeniu się kamienia moczowego oraz uniknąć zatykania się kanalizacji. Samodzielne czyszczenie szamba oraz domowych oczyszczalni jest niemożliwe. W takich wypadkach warto – a nawet należy – sięgnąć po probio emy.

Utrzymanie szamba i przydomowej oczyszczalni w dobrej kondycji może być problemem. Nie jest to jednak trudne przy pomocy indywidualnie dobranych probio emów, które pomagają szybko usunąć nagromadzony (nawet kilkuletni) kamień, rozpuścić mulisty osad zalegający na dnie oraz pozbyć się uciążliwego, długo utrzymującego się nieprzyjemnego zapachu. Mikroorganizmy probio emów przyczyniają się do naturalnego procesu mineralizacji, w skutek którego zmniejsza się objętość osadu. Zatrzymuję one proces gnicia, co przyczynia się do likwidacji drażliwego zapachu. Dzięki preparatom z zawartością probio emów, substancje z szamba oraz przydomowych oczyszczalni zostają rozłożone oraz skutecznie zmniejsza się objętość zanieczyszczeń. Probio emy likwidują szkodliwe drobnoustroje oraz dezynfekują miejsce działania.

Zachowaj czystość i wspomóż naturalny ekosystem swojego szamba i przydomowej oczyszczalni! Zachęcamy do zapoznania się z wachlarzem naszych produktów skomponowanych na bazie probio emów. Zapraszamy również do sprawdzenia pozostałego asortymentu probiotyków w naszym sklepie.

Placehold 1